zpět k projektu
22/04/2024
Jak se staví aréna, se dozvíte na prohlídce přímo od stavbařů

Registrace přes internet a pak jen pevná obuv a pohodlné oblečení. Stačí málo a můžete si projít stavbu multifunkční haly ARENA BRNO a dozvědět se nejčerstvější informace i zajímavosti přímo od stavbařů.

Celkem jsou připraveny tři termíny prohlídek stavby ARENY BRNO. První je určen pro návštěvníky Stavebního veletrhu a Festivalu architektury, kde se podíváte i na 3D model. Další dva termíny jsou už určeny široké veřejnosti. V dubnu a v květnu pak bude vytvořen koridor až na okraj stavební jámy, takže uvidíte opravdu zblízka, jak vypadají základy takto velké stavby. V červnu pak bude možný průchod i přes samotnou vznikající halu.

Prohlídky povedou přímo stavbaři ze zhotovitelské firmy HOCHTIEF CZ, kteří budou připraveni odpovědět na dotazy například o použitých technologiích a materiálech, na místě bude také info stránek zaměřený na projekt multifunkční haly. Další exkurze pak plánujeme na podzim

Prohlídky pro návštěvníky Stavebního veletrhu a Festivalu architektury

sobota 27. 4. 2024, 10.00–16.00 hod.

rezervace: https://www.arenabrno.cz/rezervace-prohlidky/stavebni-veletrh-2024

pro účast je nutná platná vstupenka na veletrhy

Prohlídky pro veřejnost

středa 15. 5. 2024, 17.00–20.00 hod.

neděle 16. 6. 2024, 10.00–17.00 hod. (tato prohlídka je i s průchodem staveniště)

rezervace: https://arenabrno.cz/rezervace-prohlidky

Sraz zaregistrovaných účastníků je u hlavního vchodu na staveniště naproti pavilonu Z. Je doporučena pevná obuv a pohodlné oblečení, ochranné pomůcky (helma a vesta) budou k dispozici na místě.

Prohlídky potrvají 20 minut, kapacita každé je 15 osob. Vstup je zdarma.